Anime İzle

Yakusoku no Neverland Konusu : Yetimlerin insafına, yetimler için hayat daha iyi olamazdı! Ebeveynleri yok, ancak diğer çocuklarla ve şefkatli annelerle mutlu bir aile kuruyorlar. Özellikle herkes 12 yaşına kadar kabul edildiğinden, 12 aylık çocuklar göz ardı edilir. Günlük hayatın yumuşaklıkla dolu Uyulması gereken tek bir kural var: yetim bırakmayın. Ancak bir gün, iki yetim için yapılan ilk test olan Emma ve Norman, yetimhane kapısına gitmeye ve varlığının ardındaki korkunç gerçeği bulmaya cesaret ediyor: yetimhane, inekleri kendileri yetiştirirken gizemli hayvan ırkları için yiyecek üreten bir çiftlik. Kaçış planlarını yürütmek için sadece birkaç ayı olanlar, daha önce kararlaştırılan kaderi bir şekilde değiştirmek zorunda kalacaklar. Yakusoku no Neverland türkçe altyazılı izle.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Anime, Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik, Shounen
(IMDb: 9,3)
Spy x Family Konusu : "Alacakaranlık" kod adı altında "mestalis" ülkesi adına çalışan bir casus, komşu ülke Ostania ile çatışmayı sona erdirme ve barışı sağlama görevine sahiptir. Bu görevde Twilight, Estonyalı bir politikacı olan Donovan Desmond'a yaklaşmalı ve bu görevi yerine getirmek için sahte bir aile kurmalıdır. Yetimhaneden ve "dikenli prenses" olarak bilinen Anya ile tanışacaklar ve bir ev inşa edecekler. Spy x Family Anime yi sitemizde Hd kalitesinde türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Takuya Eguchi, Saori Hayami, Atsumi Tanezaki, Hiroyuki Yoshino, Yuko Kaida
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Suç, Anime
(IMDb: 9,1)
Arcane Konusu: İmparatorluğun tarihini bölmek, efsanevi aristokrasinin hikayesini anlatan bir sırdır. Arcane Anime Dizisini Full Hd Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler. NOT: İzlemek İstedginiz Dizi Ve Anime Dizileri Yorumlar Kısmına Belırtmenız Yeterlidir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Hailee Steinfeld, Ella Purnell, Kevin Alejandro, Jason Spisak, Toks Olagundoye
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Anime
(IMDb: 9,,0)
Death Note Konusu: Sabah lise öğrencileri için üniversite giriş sınavlarına hazırlanmak için. Shorty muhtemelen Japonya'daki en yetenekli ve zeki öğrencidir. Suçun artması ve adalet sisteminin çökmesi onu tüm dünya için çok daha önemli hale getiriyor. sonra ona bak. Depresyon sırasında, kendi ışığının gökten düştüğü birkaç saate baktı. Okuldan sonra defterin düştüğü yere gitti, elinde değil. O yıl "intihar notu" olarak yazıldılar. Mektubu alıp incelediğinde emin olmadığını anladı. "Adı deftere yazılan insan ölüyor." Neden bilmiyorum, mektubu aldı ve eve girdi. Haberleri evde izlerken, öğrencileri ve öğretmenleri bir anaokulunda rehin tutulmaya davet etmek zorunda kaldı. Defterin gerçekliğini kanıtlamak için, o yılın rehinelerinin isimlerini yazdı. 40 saniye sonra oğlu öldü. Notun gerçekliği karşısında şok olan kendi hafifleri, diğer kötü adamları mükemmel bir dünya yaratmaya zorladı. Ama eninde sonunda olacak.Seni bulup takip eden dünyanın en iyi dedektifi olduğunda ne olur? Death Note Sİtemizde Fuul HD Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz...
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Mamoru Miyano, Noriko Hidaka, Nozomu Sasaki
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Anime
(IMDb: 9,1)
Cars on the Road Konusu : Şimşek McQueen, en yakın arkadaşı Tow Mater’in kız kardeşinin düğününün olduğunu öğrendiğinde, onunla birlikte yolculuğa çıkar. Yol boyuncu türlü maceralara atılan ikili, bu süreçte yeni arkadaşlar edinir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Owen Wilson, Larry the Cable Guy
Tür : Aile, Animasyon, Komedi, Anime
Monster Musume no Oishasan Dizi Konusu : Monster Musume no Oishasan dizisini sitemiz korehintdizi1.com sitemizde Hd kalitesinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirdiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Anime, Fantastik, Komedi, Romantizm, Yetişkin
(IMDb: 8.5)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Reiji Kawashima, Kenjiro Tsuda, Eri Inagawa, Kazuyuki Okitsu, Tomori Kusunoki
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera, Anime
(IMDb: 8.4)
Sıra dışı bir keşfin ardından, iki insan prens ve bir elf suikastçı savaş hâlindeki ülkelerine barış getirmek için birlikte destansı bir yolculuğa çıkar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Jack De Sena, Paula Burrows, Sasha Rojen, Jason Simpson, Racquel Belmonte
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Anime İzle
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Shin-ichiro Miki, Ai Kakuma, Ami Koshimizu, Wataru Hatano, Tetsu Inada
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Anime
(IMDb: 8,1)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Katsumi Fukuhara, Karin Isobe, Ayano Shibuya, You Taichi, Yuna Kamakura
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi, Macera, Anime
Filtrele 1261 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori