Dizi Arşivi

Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo Dizi Konusu : Nanase Sakura 23 yaşında çaylak bir hemşiredir. Doktor Kairi Tendo ile birkaç sene önce tanışmı ve ona âşık olmuştur. Onunla terkar karşılaşabilmek için çok çalışıp hemşire olmuştur. 5 sene sonra sonunda Kairi Tendo ile tekrar karşılaşır ama Kairi Tendo hatırladığından tamamen farklı biridir. Kairi Tendo 31 yaşındadır ve iş yerinde Şeytanolarak adlandırılmaktadır. Mükemmeliyetçi biridir ve doktorlarla hemşireleri zaman zaman iğnelemekten geri durmaz. Nanase Sakura, Kairi Tendonun onu kabul etmesi için çok çalışır ve ona olan duygularını da açıkça itiraf eder. Azmi sayesinde Nanase Sakura hastanede tanınır ve ona Kahraman lakabı verilir. Bu süre zarfında Kairi Tendo, Nanase Sakura’dan etkilenmeye başlar. Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo dizisini sitemizde Hd kalitesinde türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram, Komedi, Romantizm, Tıp, Kore Dizileri İzle, Asya Dizileri İzle
(IMDb: 10)
Edo Moiselle: Reiwa de Koi, Itashinsu Japon Dizisi 2021 yılında yayınlanmıştır. Japon Dizisinin Konusu çok açıklı dır. Dizimizi izleyebilir ve sizlerde yorumlayabilirsiniz. Shunsuke amcası Takehiko'ya ait bir kafede çalışıyor. Bir gece, önünde geleneksel Lloviran (üst düzey fahişe) giymiş bir kadın belirir. Adı Senka. Edo döneminden günümüze seyahat etti ve kayboldu. Shunsuke onu amcasının yanında görür ve orada kalır. Senka, görünüşleri ve davranışları nedeniyle insanların dikkatini çekiyor. Shunsuke'nin kuzeni Hisano Senka onu arıyor. Edo döneminde Senka'nın efsanevi bir Llogara olduğunu öğrenir. Senka, modern dünyaya ayak uydurabilmek için Shunsuke'nin amcasının kafesinde çalışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shono Hayama, Yui Okada, Ayako Yoshitani, Mayu Yamaguchi, Kanro Morita
Tür : Fantastik, Romantizm, Tarihi, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
Kıyamet sonrasında Avrupa, mikro devletler arasındaki savaşların pençesindedir. Bu ortamda, daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşırken üç kardeş hayatta kalma savaşı verir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Yabancı Dizi
(IMDb: 10)
Shadow Beauty Dizi Konusu Gölge Güzellik serisinde, Goo AE Jin (Shin dal Gi) okul performansı için zorbalığa uğradı. Muhtemelen her gün tanımadığı insanlar tarafından hakaret ediliyor. Ama kimsenin bilmediği bir sırrı var. Tuo Ae Jin (Shimuri), okuldaki hayatının aksine, dışarıda garip bir hayat sürüyor. Shadow Beauty Türkçe alt yazılı izle 770.000 abonesi olan bir sosyal medya yıldızı olan Gennie (Lee na-Gyung), çok fazla makyaj ve fotoğraf düzenleme saatleri ve kendisi bir sosyal medya yıldızı. Bir çocuk sırrını okulda öğrendiğinde her şey karmaşıklaşır. Shadow Beauty Kore Dizisini Sitemizde Hd kalitesinde 1080p olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Shim Dal-gi, Choi Bo-min, Lee Na-gyung, Hur Jung-hee, Yang Hong-seok
Tür : Dram, Gizem, Kore Dizisi, Asya Dizileri
(IMDb: 10)
Legend of Awakening Konusu: Elli on Krallık'ın dönemi olan genç Luong, Yanhai Pagoda'nın kötü güçlerinden kaçmak ve aydınlanma sırasında manevi kimliğini göstermek için ya da varoluşa döndüğünde altı farklı ruhu ortaya çıkarmaya geldiğinde manevi kimliğini bulmak için yola çıkar. Çiftçi deneyimli bir öğretmenin rehberliğinde eğitim alıp büyümeye başladığında, ebedi kardeşiyle tanışır ve yolda genç Qin'in sevgilisi olur. Onun keşfi, on yıl önce dövüş sanatları dünyasındaki isimsiz katillerle olan bağlantısını bulana kadar her şey yoluna girecek. Legend of Awakening Dizisini Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Türkçe Dublaj Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ancy Deng, Dylan Xiong, Cheng Xiao, Yu Yijie, Arthur Chen
Tür : Dram, Kore dizisi, Asya, dizileri
Your Home: The Series Konusu: Erkeklerin sevgisinin normal olduğu bir dünya hayal edin. Sırf eşcinsel ya da farklı olduğun için kendini daha fazla kanıtlamana gerek yok. Yabancılardan ve hatta aileden gelen yargılayıcı bakışlar ve iğneleyici fısıltılar yok. Hikayemiz, yalnız hisseden iki çocuğun gelişimi ve ev diyebilecekleri bir yer bulma maceraları ile ilgili. Dünyamıza hoş geldin. Evine hoş geldin. Your Home: The Series Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kurt Mendoza, Renz Kieser, Angelica Radaza, Marc David, Eurwin Canzana
Tür : Dram, Asya Dizileri İzle, Kore Dizileri İzle
(IMDb: 10)
Sun, Mon, Tue, Puth, Thurs, Masuk ve Sat
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Y Destiny Dizisinin Konusu : 7 tane arkadaş arasında geçen bir Sezonluk bir dizidir. Dizide ismi geçen 7 arkadaşlar Sun, Mon, Tue, Puth, Thurs, Masuk ve Sat dır. Bu 7 arkadaşlar ise aradıkları hayatlarının aşklarını arıyorlar sizce bulabileceklermi. Y Destiny Dizisi tam bir bilim kurgu yu anlatan dizidir.
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Kore Dizisi, Asya Dizileri
EN of Love: Love Mechanics Konusu: Bir gece kulüpte başlayan bir aşk hikayesi - kesinlikle sarhoş olan ve tek taraflı aşkının acılı yükünü taşıyan bir mühendislik öğrencisi Mark ile çarpıştığı ve sevgisinin nesnesi olarak hata yaptığı çocuk arasında. Bar Sarawut. Bu, iki kusurlu insan arasındaki kusurlu bir aşk hikayesidir. EN of Love: Love Mechanics Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yin Anan Wong, War Wanarat Ratsameerat, Folk Thitiphat Chankaew, Win Achawin Michaels, Prom Ratchapat Worrasarn
Tür : Aile, Dram, Pembe Dizi, Asya Dizileri İzle, Kore Dizileri İzle
(IMDb: 10)
First Kill Konusu Biri vampir, diğeri vampir avcısı olan Juliette ve Calliope için âşık olmak çetrefilli bir iş. Üstelik ikisi de ilk cinayetini işlemeye hazır. (18 Yaş ve üzeri için uygundur) First Kill Diziyi Sitemizde Full HD 1080 Kalitede Ve Türkçe Alt Yazılı Olarak İzleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sarah Catherine Hook, Imani Lewis, Elizabeth Mitchell, Aubin Wise, Gracie Dzienny
Tür : Dram, Gizem, Yabancı Dizi
(IMDb: 10)
It's a Sin Konusu :Yıl 1981, yeni bir 10 yılın başlangıcında Ritchie, Roscoe ve Colin, Londra’da yeni bir hayata başlarlar. Başlangıçta birbirlerine yabancı olan bu eşcinsel genç çocuklar, en iyi arkadaşları Jill ile kendilerini bir arada bulurlar ve kısa sürede birbirlerinin maceralarını paylaşırlar. Ancak yeni bir virüs yükseliyor ve yakında hayatları hiç hayal etmedikleri şekillerde test edilecek. 10 yıl geçtikçe ve AIDS’in gölgesinde büyürlerken, her zamankinden daha şiddetli yaşamaya ve sevmeye kararlılar.Kemer bağlamak! Queer As Folk'un (İngiltere) yaratıcısının en son şaheseri, sevecen olduğu kadar yıkıcı da. 1980'lerin Londra'sında bir salgının ortasında onları bekleyen sevinçler, kalp kırıklıkları ve tuhaf partiler arasında gezinen genç arkadaşların yürekten bir öyküsü.LGBTQ Dizi
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Olly Alexander, Omari Douglas, Callum Scott Howells, Lydia West, Nathaniel Curtis
Tür : Dram, Komedi, Kore Dizi İzle, Asya Dizi İzle
Filtrele 1263 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori